12.08.2009 - 15:40

376Лідер партії “Справедливість” Станіслав Ніколаєнко заявив, що актив партії, як і всі громадяни України, глибоко стурбовані різким погіршенням україно-російських відносин. Такий стан речей боляче б’є по інтересам людей, економіці, породжує нестабільність, загострює кризові явища в обох країнах.
До такого рівня взаємовідносин між двома братніми народами привела бездумна, прозахідна політика президента Ющенка і його оточення.

Загострення стосунків між будь-якими країнами несе негативні наслідки для їх громадян, небезпеку для цих країн, а тим більше, коли мова йде про вікові стосунки народів України і Росії.

Голова Ради партії “Справедливість” Станіслав Ніколаєнко заявив, що в даній ситуації до вирішення гострих проблем україно-російських стосунків повинна долучитися народна дипломатія, представники інтелігенції, освітян, науковців, духовенства і т. і.
За його пропозицією Громадська Рада Освітян і Науковців України ініціює переговори із науковцями і педагогами Росії, їх громадськими об’єднаннями з приводу пошуку шляхів виходу із глухого кута. Також відповідні переговори “Справедливість” проведе із партією “Справедлива Росія”.

Ніколаєнко вважає, що незважаючи на такий стан речей, російська сторона все ж таки мусить направити свого посла в Україну.

Мова йде не про інтереси президента чи якогось чиновника, а про багаторічні зв’язки братніх народів. Страждати будуть мільйони росіян і українців, підприємства і підприємці, студенти і вчені, сім’ї, які в 1991 році були роз’єднані розвалом СРСР.

Коментарі, залишені відвідувачами сайту

  1. Крайне необходимо об”единить взгляды людей на цивилизованные, дружеские и взимовыгодные отношения с Россией и, в том числе, в этом контексте проводить подготовку к выборам и , самоё главное, об” единенными левыми силами.

    Комментарий от Сидоров — 12/08/2009 @ 20:27

  2. Ні в якому разі, не можна допустити, щоб відносини між Ураїною та Росією стали такими, як між Грузією і Росією. Слов`янські народи - братні народи. Наша минула історія була не простою, були і позитивні і негативні моменти, але про них потрібно згадувати об`єктивно, без перекручувань, без намагань дошкулити комусь. Стосунки мають бути рівними, партнерськими із взаємоповагою.

    Комментарий от Олександр — 13/08/2009 @ 20:10

Вибачте, коментування на разі закрито