5.11.2012 - 19:30

Об'єднані ліві і селяниЗ а я в а
Х е р с о н с ь к о ї   о б л а с н о ї   о р г а н і з а ц і ї
п а р т і ї   « О б ’ є д н а н і л і в і   і   с е л я н и »

від 1 листопада 2012 року

Рада обласної організації партії вважає вибори до парламенту на Херсонщині такими, які не відповідають Законам та Конституції України.

Владі олігархів вкотре вдалось роз’єднати Україну на Схід і Захід, спекулюючи на питаннях мови, релігії та історії. Частина людей не зрозуміла, хто несе бідність і занепад Україні.

З моменту проголошення виборів і до останнього дня виконавча влада, а це шість тисяч чиновників усіх калібрів, на чолі з керівництвом обласної державної адміністрації грубо порушували Закон «Про вибори народних депутатів України», «Про державну службу». Місцеві адміністрації стали штабами Партії регіонів, всі їхні дії були спрямовані на прославлення своєї партії та дискредитацію опонентів, залякування і тиск на громадян, особливо тих, хто працює в бюджетній сфері. Всупереч статті 74 Закону «Про вибори народних депутатів України», статті 13 Закону «Про державну службу» голова облдержадміністрації, його заступники, голови райдержадміністрацій, все чиновництво агітували за провладних кандидатів, зганяли правдами і не правдами на зустрічі з ними людей. Вівся неприкритий шантаж директорів шкіл, головних лікарів, керівників установ і навіть власників приватних структур. Стало правилом на всіх обласних, міських, районних нарадах проводити піаракції на підтримку Партії регіонів. Дійшло до того, що в Партію регіонів силоміць стали заганяти всіх керівників установ, шкіл, лікарень і навіть університетів.

Владою, кандидатами в народні депутати України від Партії регіонів всупереч статті 74 Закону «Про вибори народних депутатів» вівся відкритий підкуп виборців. Десятки мільйонів гривень було витрачено на підкуп, концерти, відкриття дитячих майданчиків, подарунки громадянам. Штучно було організовано сотні свят сіл, міст, ювілеїв, де піарилися провладні сили. Часто-густо це робилося за кошти держбюджету.

Особливо безсоромно себе вели керівники Новотроїцького, Скадовського, Верхньорогачицького, Голопристанського, Нижньосірогозького районів. Дійшло до того, що Херсонський окружний адміністративний суд змушений був заборонити займатись агітацією голові обласної державної адміністрації.

Влада вела себе нахабно по відношенню до політичних опонентів. Зрив зустрічей, заборона збиратися бюджетникам для розмови із опозиційними кандидатами стали правилом. Застосовувалися всі методи для очорнення опонентів. Було випущено десятки компрометуючих матеріалів тисячними накладами на кандидатів від опозиції, зокрема газети «Прозоро», «Відверто» та ін. Розповсюджувались фальшиві матеріали, брехливі чутки. Правоохоронні органи на це все реагували.

Прикро, але ми змушені заявити, що в підлих спробах сфальсифікувати свідомість виборців, результати самих виборів владу часто-густо підтримували комуністи. Саме завдяки бездумній позиції керівників обласної організації КПУ, члена ЦК КПУ Самойлик К.С. в області жоден кандидат в народні депутати України в п’яти мажоритарних округах не став депутатом від лівих та лівоцентристських сил. Така можливість, при співпраці лівих, була реальною в 184, 185 та навіть у 186 округах. Висунення проти голови партії «Об’єднані ліві і селяни» Ніколаєнка С.М. керівника обласної організації КПУ Тарановського А.Ф. привело до штучного протистояння між лівими кандидатами. Наслідок абсолютно очікуваний – переміг регіонал. Певно це і було потрібно кукловодам, які стоять за спинами комуністів. Адже перший аналіз свідчить, що попри все сума голосів Ніколаєнка і Тарановського значно є більшою, ніж голоси переможця-регіонала! Видно цього і хотіли товариші комуністи!

Оцінка результатів виборів підтверджує нашу правоту про безперспективність висунення кандидата в народні депутати України Тарановського, який став четвертим у перегонах і навіть не переміг у своєму рідному Новотроїцькому районі! Який же авторитет у керівника обкому КПУ, коли за партію в окрузі проголосувало 28 тисяч чоловік, а за п.Тарановського в двічі менше!

Найбільше обурює те, що партійна верхівка КПУ вдалася до протизаконних дій – розповсюдження брехливих, наклепницьких матеріалів проти Станіслава Ніколаєнка. Це робилося в унісон із владою, яка устами кандидатів в народні депутати України Сопруна, Пінаєва і Хланя виливала гори бруду на явного лідера перегонів. Результат – переміг ставленник влади, сіренький політик, типовий кнопкодав, бізнесмен Опанащенко.

На жаль, ми не змогли технічно оперативно відреагувати на брехню і чорний піар. Частина херсонців повірила брехливим матеріалам, які дружно розповсюджували союзники: регіонали і КПУ.

Роз’єднаність лівих сил, недалекоглядна політика КПУ привела до втрати депутатських місць для лівих сил мінімум в двох округах Херсонщини.

Результати виборів у Херсонській області показали, що Партія регіонів, незважаючи на всі антизаконні дії втрачає свій вплив на Херсонщині та і у всій Україні. Рівень підтримки регіоналів в 29,45% є нижчим на 10% проти минулих виборів і найнижчим серед усіх південно-східних областей! Прикро, що на тлі цих подій значно зросла підтримка яскраво виражених націоналістичних сил, зокрема партії «Свобода».

Ми закликаємо херсонців не вірити брехливій позиції комуністів, які стали на відвертий шлях співпраці із олігархами. Раніше вони обслуговували Кучму, а тепер прислуговують регіоналам.

Попереду всіх нас чекає гірке розчарування за результати голосування. Вже сьогодні заблоковані розрахунки бюджетних організацій за компослуги, придбання харчів, ліків. Під загрозою виплати зарплат і пенсій. Ріст цін, бідність будуть зростати. Тому прозріння людей неминуче. І ми всі разом змушені будемо зрозуміти, що тільки справедливий соціально-економічний устрій може вивести Україну з кризи!

Настав час єднання всіх справжніх демократичних лівоцентристських сил, які виступають за справедливість, рівність, свободу і демократію.

Попереду вибори президента, нелегкі часи відстоювання соціальних прав громадян. Ми готові боронити свою країну, допомогти людям у їх нелегкому житті. Надіємося на підтримку і взаємопорозуміння херсонців.

Рада Херсонської
обласної організації партії
“Об’єднані ліві і селяни”

Коментарі, залишені відвідувачами сайту

 1. Позиція Партії регіонів та її союзників на останніх виборах, проведених за нікчемним виборчим законом, підтвердила, що всякі єфремови, чечетови, азарови на чолі з своїм ставлеником олігархів скотилися до фальшування не лише виборчого законодавства, а й норм людської моралі, ведуть Україну до розвалу, народ - до зубожіння. На повторних виборах в окремих округах відмовити в підтримці владним фальсифікаторам, закликати виборців проголосувати за опозиційних кандидатів! Слава Україні без Януковича!

  Комментарий от Ростислав — 05/11/2012 @ 20:39

 2. Свою підлу роль керівники КПУ продемонстрували під час шахраювання Адама Мартинюка голосування мовного закону.

  Комментарий от Ростислав — 05/11/2012 @ 20:41

 3. Бронзовий призер перегонів на виборах 2012 року Станіслав Ніколаєнко готувався до свого результату давно.
  Всі роки підготовки його головною супутницею була зрада.
  Спочатку він зрадив друзям, потім виборцям і, насамкінець, однопартійцям по СПУ.
  Особливо безсоромно та нахабно він повів себе з тими особистостями, що забезпечували йому прохід до Верховної Ради України на виборах 1994, 1998, 2002 років.
  Підлістю вищого пілотажу він віддячив не тільки своєму головному помічникові, що впродовж кількох років своєю наполегливою працею згуртовував навколо себе десятки тисяч виборців округу, а й навіть Олександру Олександровичу Морозу, якому із зіпсованою репутацією цього разу дісталася тільки бронза в ОВО №93.
  Не треба звинувачувати Анатолія Тарановського та Катерину Самойлик. Не вони висунули Анатолія Тарановського проти Станіслава Ніколаєнка, а навпаки - Станіслав Ніколаєнко висунувся проти Анатолія Тарановського. Анатолій Федорович і Катерина Семенівна народилися, виросли, вчилися, працювали на Херсонщині. Вони болісно сприймають всі негаразди, що трапляються в рідній області.
  На відміну від них - Станіслав Ніколаєнко на Херсонщині лише гастролер, якому треба тільки депутатський мандат.
  Впродовж агітаційного періоду його суперники законним шляхом продовжили раніше розпочате розсекречення таємниць з біографії багаторічного недоторканого Станіслава Ніколаєнка. Правду про себе він називає «брехнею та чорним піаром». Це ж треба бути таким нахабним!
  Що стосується Партії регіонів – там давно назріло питання чистки рядів.
  Якби Олександр Мороз свого часу раніше очистився від Ніколаєнка та йому подібних, то на перегонах виборів поточного року був би із золотом, а не з бронзою.

  Комментарий от Валентина — 06/11/2012 @ 17:19

 4. Хорошо, что и коммунисты читают сайт. Значит и у них в голове что-то зашевелилось.

  Комментарий от Александр — 06/11/2012 @ 20:27

 5. Валентину - Олександр Мороз настільки очистився від товаришів, що вже нема кому його і підтримати. Щодо С.М.Ніколаєнка у Вас проявляється чиста злоба, він не святий, але не заслуговує на таку негативну оцінку. Щодо виборів - Партія регіонів та здуру опозиція прийняли такий нікчемний виборчий закон, що по ньому обрано у парламент владну рідню, олігархів та інших мерзотників суспільства. “Підрахунок” голосування це наочно показав не лише громадянам України, а й всьому світові. Можна на парламентаризмі в Україні ставити хрест. Не лише в Партії регіонів, а у всій владі назріло питання докорінної чистки.

  Комментарий от Ростислав — 07/11/2012 @ 1:59

 6. Дуже добре, що комуністи почали читати наш сайт. Це дуже корисно! хоч будете знати про себе правду!

  Комментарий от Олександр — 07/11/2012 @ 15:55

 7. Нічого у комуністів ще не “зашевелилося” - рух почнеться тоді, коли їх почнуть лупити (в т.ч. у Раді) свободівці; нехай розбираються їхні керівні радикали між собою, а прості партійці від цього не повинні постраждати - все ж їх значні маси йдуть під соціалістичними і демократичними гаслами! Там є великий резерв і для ОЛіС, якщо ми почнемо відповідно працювати, а не тільки “ляскати язиками”. В молоді - сила, там її багато, а у нас малувато. Думаймо і вперед до омолодження!

  Комментарий от Міхал Гай — 07/11/2012 @ 20:34

 8. Уважаемый Михаил! О какой молодежи вы говорите? Молодежь сейчас прагматичная и циничная.Им деньги нужны, перспективы нужны и т.д. Вы уже поменяли в Крыму Алексеева на Севастьянова.Ну и как? В Одессе Алайбов был, где он? В партии совершенно отсутствует кадровая политика.С приходом товарища нашего лидера Винского просто взяли киданули многих справедливовцев, поменявши их на просто никаких товарищей.Собирайте Политсовет там и поговорим.Только слово всем давайте, а не только удобным вам ораторам.Нельзя себя окружать лизоблюдами.

  Комментарий от mahno — 10/11/2012 @ 12:38

 9. Опять, махно, почти во всём с Вами согласен. Уж лизоблюдов таки развелось порядочно, такие “заслуженные кадры” только места занимают. Надеюсь, что на очередном Политсовете душно в помещении не будет, а хочется чтоб кое-кому стало не только жарко, но и стыдно! Когда же наконец наступит тот торжественный момент, что “комсомольцы” начнут сами подавать в отставку, уже перетрудились…

  Комментарий от Міхал Гай — 10/11/2012 @ 19:45

Вибачте, коментування на разі закрито