13.08.2014 - 15:37

electionЗаява
партії «Справедливість»

від 13 серпня 2014 року, м.Київ

В українському політикумі усе голосніше обговорюється тема підвищення прохідного бар’єра (до семи і більше відсотків) та грошової застави (мало не до 12 мільйонів гривень) для політичних партій, котрі братимуть участь у виборах до Верховної Ради України. Хто і для чого виношує такі плани зрозуміло: олігархи для своєї довічної окупації єдиного законодавчого і вищого представницького органу народу. Чим це закінчиться теж не важко спрогнозувати: спершу «золотими батонами» і золотими унітазами, а згодом – вибухом народного гніву і катастрофою «змайстрованого» у такий спосіб «народного представництва» та численними стражданнями співвітчизників.

Партія «Справедливість» категорично не сприймає таких планів, гостро засуджує їх носіїв і застерігає від таких дій!

Режим, який щойно почав відходити у небуття (проте ще не відійшов остаточно!) продемонстрував, якою не повинна бути влада. І реанімувати його – нехай під іншими кольорами та з іншими персоналіями, - безвідповідально і злочинно.

«Справедливість» вимагає від Верховної Ради України ухвалити такі норми виборчого законодавства, які б давали простір для входження в органи представницької демократії кращих (а не грошовитіших та продажних!) громадян і патріотів України. Необхідно понизити до 1 % (а краще ліквідувати) прохідний бар’єр та взагалі усунути грошову заставу, як абсолютно очевидний шахрайський механізм, застосовуваний з метою узурпації влади крупним капіталом.

Політвиконком партії «Справедливість»

Коментарі, залишені відвідувачами сайту

  1. І це справедливо. Тепер думаєм як цю заяву розповсюдити серед виборців, щоб вони висловились і підтримали нас у цій справі. Коментар дуже потрібен сьогодні, вчора. Денис, у тебе світла голова, ресурс сайту, матеріалів, які розглядаються на сайті, в колуарах, необхідно розширювати. Чесні люди чекають цю інформацію.

    Комментарий от Михаил — 26/08/2014 @ 17:42

Вибачте, коментування на разі закрито