7.05.2017 - 10:00

Партія "Справедливість"РЕЗОЛЮЦІЯ

Х зїзду партії «СПРАВЕДЛИВІСТЬ»

За кілька днів Україна, як і світове товариство, буде відзначати День пам’яті та примирення, вшановувати подвиг переможців нацизму у Другій світовій (Великій Вітчизняній) війні, учасників українського визвольного руху, жертв нацистських переслідувань, увічнювати пам’ять загиблих у військових конфліктах, а також тих, хто загинув у сучасній братовбивчій війні на Сході України.

За Україну, за рідну землю протягом багатьох століть віддавали і віддають сьогодні своє життя у боротьбі за її свободу і незалежність сотні, тисячі найкращих, найдостойніших, найвищих у своїй славі наших синів і дочок…

Справедливим пошануванням їхнього невмирущого подвигу має бути Справедлива Україна: справедлива до людини, із забезпеченим гідним рівнем життя, достойною старістю, перспективною у своїй рідній країні молодістю, пошанованою високими життєвими стандартами трудовою продуктивною частиною суспільства.

Ми, активісти партії «Справедливість», послідовно відстоюємо мирні ініціативи, мирне співіснування різних народів і держав, культурну, економічну інтеграцію та братерські, добросусідські відносини з усіма народами, які зберігають й захищають основні людські цінності: мир, демократію, людську гідність, достойний рівень життя своїх громадян. Ми працюємо на благо України, для людини праці, будуємо суспільство, на яке рівнялися б Європа і світ. Бо такої самопожертви, яку виявили українці, Європа не знала, світ не знав!.. Бо це – у нашій генетичній пам‘яті з прадавніх часів, із глибочіні століть…

Й зараз, у цей складний для України час, не піддаймося спокусі пересидіти у «своїй хаті скраю», не опускаймо рук та не дозволяймо комусь пришлому вирішувати нашу долю за нас.

Однак, популізм нашої влади, багатьох політичних діячів знову й знову паразитує на соціальних бідах простих громадян України, лукаво спрощуючи складне становище, безсоромно експлуатуючи найпростіші соціальні емоції, спокушаючи суспільство легкими шляхами до матеріального благополуччя та справедливості. Ці популістські гасла є неприкритою політичною корупцією, обіцянки якого й грізні “прокльони” на адресу “ворогів народу” служать своєрідним хабарем утомленому українському суспільству.

Популізм окремих політиканів не тільки руйнує підгрунття національної безпеки держави, а й створює загрозу нормальному розвитку української держави, формуванню справедливого суспільства.

Протистояння влади і українського народу затягнулось на десятки років. РФ вже скористалась цим, привласнивши частину нашої території. Війна на Сході України триває ще й тому, що ці «військові дії» вигідні багатьом олігархам. З їх точки зору, очевидно, це дуже гарний «бізнес»!

Протистояти цьому безладу можна свідомою солідарністю здорових і творчих сил українського суспільства, об’єднаних задля реального реформування країни.

У цей важкий і доленосний для України час Президент України має взяти на себе нелегку місію на згуртування суспільства. Заради збереження країни, єдності українського народу, встановлення миру і спокою в державі.

Президент як глава держави, як Верховний Головнокомандувач  Збройних Сил України має прийняти історичне рішення щодо подальшого розвитку країни, вжити всіх заходів заради припинення братовбивчої війни на Сході України, побудови сильної, справедливої держави, де не буде брехні, обману і компромісів за рахунок безпеки та інтересів співвітчизників.

Суцільно комерціалізований і ангажований інтересами олігархії український політикум, перед усім представлений у Верховній Раді, тяжко завинив перед українським народом. Лише наша згуртованість навколо національних вартостей здатна переламати це крутійство.

Партія «Справедливість» й надалі буде збільшувати число своїх прихильників, підтримувати молодші покоління, викривати неправду та вимагати захисту прав і свобод кожної чесної людини, поширювати свої ідеї поміж усіх громадян України.

Закликаємо усі патріотичні лівоорієнтовані сили до єдності за мир, соціальну справедливість і добробут українського народу!

Слава Справедливій Україні, слава трудовому українському народові!

Делегати Х зїзду партії «Справедливість»,
6 травня 2017 року

Коментарі, залишені відвідувачами сайту

  1. НОРМАЛЬНО!

    Комментарий от Михайло К — 08/05/2017 @ 21:17

Вибачте, коментування на разі закрито