Заступники Голови партії

Баранівський Олександр ПетровичБаранівський Олександр Петрович

Народився 28 березня 1955 р., в с. Гайки, Володарсько-Волинський район, Житомирської області.

Має вищу аграрну освіту, кандидат економічних наук. Одружений; має сина і дочку.

Розпочинав трудову діяльність агрономом із захисту рослин в колгоспі ім. Шевченка, в с. Озера Коростишівського району Житомирської області. Працював головним агрономом в колгоспі ім. Жданова, с. Дашенка (Володарськ-Волинський район), а згодом був головою правління колгоспу ім. Дзержинського, с. Топорище (Володарськ-Волинський район).

З 1985 року працював 1-м заступником голови Коростишівського райвиконкому. З 1993 р. - директор, ТОВ “БАН”, м. Житомир.

У 2005-2006 роках працював міністром аграрної політики України.
Народний депутат України IV-го та V-го скликань.

Очолює Всеукраїнську громадську організацію “Захист дітей війни”. Є автором Закону України “Про соціальний захист дітей війни”.

Вінський Йосип Вікентійович

Вінський Йосип Вікентійович

Народився 2 січня 1956 року в с.Лошківці Дунаєвецького району Хмельницької області, України.

Після закінчення в 1972 році середньої школи в смт.Дунаївці Хмельницької області поступив на навчання до Кам’янець-Подільського сільськогосподарського інституту, який закінчив в 1977 році. За освітою інженер-механік сільського господарства.

З 1988 року по 1990 рік – слухач Київської вищої партійної школи. Тут отримав спеціальність політолога.

Трудову діяльність розпочав в 1977 році. 1977-1978 роки – головний інженер радгоспу імені Щорса с.Соснівка Дубнівського району Рівненської області. З 1978 по 1981 роки працював на інженерних посадах в Кам’янець-Подільському ВКП КСПКБ В/О “Союзсортнасінняовоч”.

З 1981 по 1991 рік – на комсомольській та партійній роботі, з перервою на навчання з 1988 по 1990 рік. Працював зав. відділом, секретарем, першим секретарем Кам’янець-Подільського райкому ЛКСМУ, відповідальним організатором, інструктором ЦК ЛКСМ України, заступником завідуючого відділом Хмельницького райкому Компартії України, політорганізатором Хмельницького обкому Компартії України.

З 1991 по 1994 рік – начальник технічного центру “Бєларусь” Хмельницького підприємства “Агропромтехніка”.

З 1994 року по грудень 2007 року – народний депутат України, член Комітету з питань бюджету Верховної Ради України.

З 19 грудня 2007 року по 22 червня 2009 року – Міністр транспорту та зв’язку України.
17 грудня 2011 року обраний заступником голови партії “Справедливість”.
Нагороджений Почесною Грамотою Верховної Ради України, орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

Чиж Іван СергійовичЧиж Іван Сергійович

Народився 1 травня 1952 року в селі Пишки Старосинявського району Хмельницької області.

Закінчив факультет журналістики та юридичний Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка (журналіст, спеціаліст права), а також Російську академію управління (фахівець у галузі державного управління), здобув міжнародний сертифікат менеджера.

Після закінчення середньої школи працював механізатором у колгоспі, служив у лавах Радянської Армії. З 1975 року - на журналістській роботі. З 1985 року працював консультантом Будинку політосвіти, завідувачем відділу зв’язків із Радами, політичними та громадськими організаціями Хмельницького обкому Компартії України, а з 1991 року завідував відділом внутрішньої політики Хмельницької облдержадміністрації.

У 1994 році обраний народним депутатом України від Старосинявського, Летичівського та Деражнянського районів Хмельницької області. Голова фракції соціалістів у Верховній Раді України (1994-1998 рр.).

Ярошенко Алла ОлександрівнаЯрошенко Алла Олександрівна

Народилася в м.Пирятин Полтавської області. В 1990 році закінчила Кременчуцьке педагогічне училище ім. А.С.Макаренка. В 1992р. вступила до Національного університету імені Т.Шевченка, отримала вищу освіту за спеціальністю “Історія” та здобула кваліфікацію історик, викладач історії.

У жовтні 2003 року в Інституті вищої освіти АПН України успішно захистила кандидатську дисертацію на тему: “Формування духовних цінностей в сучасній вищій школі засобами гуманітарних наук” (соціально-філософський аспект) та отримала науковий ступінь кандидата філософських наук за спеціальністю 09.00.03 – соціальна філософія та філософія історії.

В 2010 році успішно захистила докторську дисертацію на тему «Становлення освітньо-інформаційної політики в умовах модернізації освіти в Україні» та отримала звання доктора філософських наук за спеціальністю 09. 00.10 – філософія освіти.

В 2010 році нагороджена орденом Святої Великомучениці Варвари за розбудову духовності в Україні та рядом грамот та подяк МОНМСУ та НПУ імені М.П.Драгоманова.