4.07.2017 - 10:08

Партія "Справедливість"Відповідно до Закону України «Про політичні партії в Україні» до Національного агентства з питань запобігання корупції партії подають звіт про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру. Звіт за ІІ квартал 2017 року має бути сформований та поданий до 9 серпня 2017 року.

Акцентуємо увагу, що звіт повинні подавати усі партійні організації, які мають статус юридичної особи. Звіт готується в паперовій та електронній формах, при чому остання має містити відскановані аркуші з підписами та печаткою. Паперовий примірник прошивається, скріпляється печаткою партійної організації та до 20 липня 2017 року направляється до Політвиконкому. Електронний варіант слід надіслати на електронну пошту spravedlivo.ua@gmail.com.

Також звертаємо увагу на статтю 212-21 Кодексу України про адміністративні правопорушення, яка передбачає, що порушення встановленого порядку або строків подання звіту політичної партії про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру або подання фінансового звіту, оформленого з порушенням встановлених вимог тягнуть за собою накладення штрафу від трьохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Посилання на форму звіту та Положення про його заповнення.

С.Ніколаєнко,
Голова партії

Коментарі, залишені відвідувачами сайту

Поки що немає нічого.

Залишити коментар